סלולרצרכנות חכמה באינטרנטרכב ותחבורה

המלצה לאפליקציה: לימודי תיאוריה בחינם

מתחילים ללמוד תיאוריה לקראת שיעורי נהיגה? במאמר זה נסקור את האפליקציה המובילה בישראל ללימודי תיאוריה בחינם, המציעה גם קורסים עם מורים, בתשלום, למעוניינים.

אם חיפשתם היכן ללמוד תיאוריה באופן ממוקד עם מידע עדכני ונגיש, הכירו את 'נוהג' – אתר אינטרנט הטומן באמתחתו ממשק ויזואלי מתקדם, יישום ידידותי לאנדרואיד או האייפון שלכם, מפעיל קורסים מקוונים וכן גם משווק חוברות לימוד אותן ניתן להזמין באתר או בחנויות הספרים.

לימודי תיאוריה ושיעורי נהיגה הינם דרישת חובה לפני מבחן נהיגה מעשי, שלאחריו תוכלו לקבל רישיון נהיגה רשמי ממשרד הרישוי. למידה בדרך הנכונה והיעילה תחסוך לכם זמן יקר ואולי גם כמה חוויות כשלון מיותרות.

נוהג – מידע עיוני, מבחני תיאוריה וקורסים לנהיגה בדיגיטל

לא עוד ספרים וחוברות לא מעודכנים!

אתר 'נוהג' והאפליקציה מנוהלים על-ידי מורי נהיגה וותיקים בעלי שנים רבות של ניסיון והיכרות עם תהליכי למידה והדרכת רבבות תלמידים שעברו את את מבחן התאוריה ואת מבחן הנהיגה המעשי (טסט) בהצלחה.

את האפליקציה ניתן להוריד לכל טלפון חכם ללא עלות בחנות האפליקציות של ™Google Play או ™App Store.בממשק היישומון תוכלו למצוא אזור ייעודי לכל נושא: חומר לימוד, תרגול שאלות, לוח תמרורים מעודכן לשנה הנוכחית וכן גם הדמיה של מבחן תיאוריה אמיתי על זמן קצוב, שיכין אתכם לכלל השאלות.

באתר או ביישום ניתן לבחור את סוג הרכב עליו אתם מעוניינים ללמוד: רכב פרטי, משא קל, משא כבד, דו-גלגלי טרקטור וציבורי.

חשוב: טרם הבחינה יש להצטייד בטופס ירוק (רש"ל 18) חתום ומאושר על ידי משרד הרישוי. למידע נוסף באתר משרד התחבורה.


אז קדימה, עכשיו ההגה בידיים שלכם – בהצלחה!

לימודי תיאוריה עם אפליקציה בחינם - Smart Consumption

אהבתם? דרגו את התוכן:
[סך-הכל: 5 ממוצע: 4.8]
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker