טיפים לצרכנות באינטרנטסלולרצרכנות חכמה באינטרנט

זכוכית מחוסמת – הגנה מתקדמת לטלפונים חכמים

דבר אחד שלבטח צריך לחשוב עליו עם קניית סמארטפון (טלפון חכם) חדש הוא מגן מסך ראוי, כזה שיהווה שכבת הגנה במצב של נפילה או חבלה לא מכוונת. אם אתם בדיוק מתלבטים איזה כדאי לקנות, הישארו איתנו לסקירת תכונות מהירה.

שני חומרי גלם נפוצים מהם מייצרים מגני מסך הם פלסטיק או זכוכית מחוסמת (העשויה מתרכובת קשיחה). מגני המסך מזכוכית מחוסמת נחשבים כבעלי יכולת הגנה טובה יותר מדומיהם העשויים פלסטיק.

אם כן, מה יכולים להיות הקריטריונים לבחירת מגן מסך הטוב ביותר? ריכזנו עבורכם בעמוד זה כמה מהם שלדעתנו יעזרו לכם בבחירה.

קשיחות

מהם המילים הראשונות שאתם חושבים עליהן כאשר אתם חושבים על זכוכית? חלק מהמילים המיוחסות בדרך כלל לזכוכית הן "נקיה" או "שבירה" נכון? אך האם זכוכית יכולה להיות גם מגן מסך?

הגנה על המסך שלכם - צרכנות חכמההתשובה היא, בהחלט כן, מגן מסך מזכוכית מחוסמת מסוגל לעמוד בכל לחץ או פגיעה על מנת להגן על המסך ורוב היצרניות בתחום ייצור מגני המסך מתמחות במוצר המיועד למטרה זו – הגנה.

כיום, ישנם מגני מסך לטלפונים חכמים המיוצרים בתהליך ייחודי מסוגו המסוגלים לשאת לחץ של 9H (מבחן קשיחות), כאשר רוב מגני המסך מפלסטיק יכרעו תחת עומס שכזה.

רגישות המגע

רגישות המגע היא עניין חשוב, אחד מהנושאים הרגישים בתחום, סליחה, לא הייתה לנו מילה אחרת. מרבית היצרניות משתמשות לצורך הייצור בדבק שאינו איכותי, מקור לשגיאות וכתוצאה פגיעה בחוויית המשתמש וביכולת שלו להשלים משימות באמצעות הטלפון בדיוק כשהוא זקוק להן.

מומלץ לבדוק באילו פתרונות הדבקה משתמשת היצרנית ממנה אתם מתכוונים לרכוש, בדיקה מראש עשויה לחסוך לכם את החלפת המגן מוקדם מהצפוי.

כיסוי מקצה לקצה

כיצד זכוכית מחוסמת מתמודדת עם המסכים בעלי הקצוות המעוגלים, כדוגמת Samsung Galaxy S6 edge? לא כל מגן מסך מזכוכית - צרכנות באינטרנטמגני המסך מזכוכית מציעים פתרון מלא לנושא ומכך כדאי להיזהר, מומלץ לבדוק כיצד בדיוק המגן מכסה את האזור המקומר במסך. על כיסוי ההגנה לטלפון לאפשר תמונה ברורה ושאינה מעוותת גם בצידי המסך.

אפקט "מריחה"

עד כה בחנו מאפיינים הנוגעים להגנה, אך מה עם איכות התמונה?

חשוב מאוד לשמר את איכות התצוגה של המסך בלי לפגוע ברזולוציה וחדות התמונה, אחרת מדוע בכלל להשקיע במסך HD או 4K? חלק מהחברות המייצרות מגני מסך מייצרות את מוצריהן בשיטות ייצור מתקדמות בחיתוך מדויק ומחומרי גלם איכותיים כך שימנעו כל סוג של עיוות או "מריחה" של התמונה. בדרך כלל פירוט אודות שיטת הייצור תופיע כחלק ממפרט המוצר.

לסיכום

מאמר זה סקר בקצרה כמה ממאפייני המפתח המומלצים לבדיקה כשבוחרים מגן מסך לטלפון חכם. כל פתרון הגנה בו תבחרו צריך לפני הכל להגן על המסך שלכם. וכן גם לשמר את רמת רגישות המגע, לכסות את כל חלקי המסך ולספק איכות תמונה גבוהה ללא "מריחות" ועיוותים. אתם בטח תוהים האם מגן כזה בכלל קיים, אנחנו בטוחים שתוכלו למצוא לפחות כמה כאלו, ואפילו מגיני פרימיום מיצרניות וותיקות המומלצים על ידי קונים רבים ב-eBay.

אהבתם? דרגו את התוכן:
[סך-הכל: 0 ממוצע: 0]
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker