משחקי מחשבצרכנות חכמה באינטרנט

פנו דרך לסקיילנדרס! משחק וידאו מרתק לילדים

TM

סקיילנדרס™ (באנגלית: ™Skylanders) הוא משחק תפקידים ייעודי לקונוסלות המשלב דמויות צעצוע, פורטל אינטראקטיבי ומשחק מחשב חווייתי תלת-ממדי. כהמשך לסדרה המבוססת על הדמות ‘ספיירו‘, משחק זה מופעל על-ידי הצבת דמויות צעצוע, המכונות סקיילנדרים, על ‘פורטל הכוח‘, התקן דיגיטלי מעוצב ברוח המשחק המסוגל לקרוא את תג הדמות, לזהות אותה ואת מאפייניה ו-‘לזמן’ אותה אל תוך המשחק. דמויות המשחק המוצבות על הפורטל מבוססות שבב NFC המייבא את הנתונים אל קונסולת המשחקים.

העלילה

עלילת המשחק מתרחשת בעולם הסקיילנדרס, ממלכה גדולה וקסומה בה תוכלו למצוא שלל הרפתקאות ואיים צפים המסמלים את שלבי ההתקדמות שלכם. ממלכה זו היא מרכז היקום והיא מאוימת לעיתים קרובות על-ידי כוחות רשע ונבלים המעוניינים להשיג אליה גישה ולשלוט בה. לאור המזל, קבוצה של גיבורים הנקראת סקיילנדרס נעזרים ביכולותיהם והנשק שלהם על מנת להגן על עולמם נפי האיומים השונים, כפי שהם עשו מאז ומתמיד, לאורך דורות.

המשחק

הסקיילנדרים פועלים בשיתוף פעולה עם המאסטרים של פורטל הכוח (Portal Masters) לטובת השמירה על השלום והאיזון בממלכה, נלחמים בכוחות הרשע ושומרים על החשוב מכל – ‘ליבת האור‘ (Core of Light). על אף שהם אינם משרתים, בוחרים הם בעוז ליבם להילחם בלהט ולהירתם למען המטרה החיובית של המאסטרים.

ככל שתתקדמו במשחק תוכלו לאסוף מטבעות איתם תוכלו לשדרג את הדמויות שלכם.

הקסם

כל סקיילנדר נוצר מאחד מעשר האלמנטים: מים, אש, אוויר, אדמה, בני-אלמוות, חיים, טכנולוגיה, קסם, אור וחושך. לכל קבוצה יכולות ייחודיות משלה.

Skylanders Elements

המטרה

המטרה המרכזית של כוחות האור היא להביס את קאוס, הדמות האנטגוניסטית ביותר במשחק, ולמנוע ממנו מלהשתלט על ממלכת סקיילנדס.

אז למה אתם מחכים? עזרו לגיבורי המשחק לנצח את יריבם המר! הם מחכים לכם בסקיילנד..


הכותר זמין לקונסולות המשחקים:

PS3, PS4, Xbox ו-Nintendo.

התאמת גיל: 10+ (עד 120)

מחפשים פעילות העשרה לילדים באווירת המשחק?

מאגר איורי סקצ’ינג של Skylanders כולל הדרכה

רוצים להכיר את הסקיילנדרס מקרוב?

האקדמיה של סקיילנדרס (NETFLIX) – סדרת אנימציה

אהבתם? דרגו את התוכן:
[סך-הכל: 4 ממוצע: 4.8]
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker